3D ДИЗАЙН

3D ДИЗАЙН
3D ДИЗАЙН

Широкий напрям дизайну: від дизайну ігор та мультиків до створення інтер’єрів та екстер’єрів.

Ми займаємося:

  1. 3D дизайном інтер’єрів громадських об’єктів. Це частина нашої роботи при впровадженні корпоративного дизайну в оформлення приміщень. При створенні комунікативного дизайну.

Створення 3D дизайну об’єкта дозволяє максимально точно передати впровадження рекламних і комунікативних стандартів. Особливо коли їх треба одночасно впроваджувати на різних об’єктах по всій країні.

 

Це стає частиною брендбука для наших клієнтів.

  1. 3D-моделювання товару з урахуванням особливостей брендування і упаковки. Це дозволяє зрозуміти, як буде виглядати новий готовий продукт.
  2. Найдивовижніший напрям – 3D ілюзії: наліпки на підлогу, стіни, вікна з тривимірним ефектом. При погляді з певної точки створюють ілюзію реального тривимірного об’єкта. Біля них можна фотографуватися. Зазвичай така реклама має вау-ефект і швидко стає вірусної. Ми створили найбільший в Україні 3D брандмауер з таким ефектом. З трьох різних боків транспортної розв’язки різні частини його зображення створювали ілюзію тривимірного об’єкту.

А ще ми розробляємо і виготовляємо об’ємні макети реальних товарів або продуктів, тільки в дуже збільшеному розмірі. Такі об’єкти використовуються як POS матеріали в точках продажів або у фан-зонах для привертання уваги або фотографування. Їх можна розміщувати на білбордах і фасадах будівель, на вивісках.

  Портфоліо

Відправити запит
Ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з вами
Залиште свої дані в контактній формі і ми Вам обов'язково зателефонуємо