Реалізовані проекти

Музей цивільного захисту “Зірка Полин” в місті Чорнобиль

Музей – це світ асоціацій і спогадів, роздумів, переосмислень, ностальгії…

Меморіальний комплекс  «Зірка Полин» складається з музею та парку. Музей показує спогади про катастрофу в символічних композиціях, а також наслідки та життя зони відчуження після стількох років аварії. Кожен елемент інтер’єру зали несе емоційне навантаження – підлога, стеля та стіни включені в експозиційний простір. З символічної  кришки реактора здіймаються вгору з твелами (головними конструктивними елементами активної зони ядерного реактора, в якому знаходиться ядерне паливо) дитячі колиски. Це символізує ненароджені душі та душі хворих і померлих дітей.

Меморіальний парк береже пам’ять населених пунктів, що постраждали та ліквідовані внаслідок радіації. Це місце спілкування всіх розкинутих по світах, хто залишив ключі від своїх домівок, в які ніколи не повернуться. Там поселилось вічне мовчання і тиша, ніхто не прийде в гості, не зіграє весілля. Залишилось лише писати листи та шукати колишніх сусідів біля «Поштового дерева».

У пам’ять усім, хто тут жив, кохав, мріяв, страждав, працював, ліквідовував наслідки страшної катастрофи і дав нам можливість жити далі…

Автор ідеї і керівник творчої групи Народний художник України Гайдамака Анатолій Васильович.

Меморіально-освітній комплекс “Родинна пам’ять” у місті Шостка Сумської області

Музей , що розповідає про долю цивільного населення України у роки Другої світової війни, був створений у 2015 році за сприяння Міжнародної громадської організації “Міжнародний фонд “Взаєморозуміння і толерантність” та Шосткинської міської ради.

Куратором проекту виступила наша команда під керівництвом Народного художника України Гайдамаки Анатолія Васильовича.

Комплекс присвячений жертвам Голокосту, радянським військовополоненим, примусовим робітникам та в’язням концтаборів.

Головна ідея експозиції – через складні біографії звичайних людей, через пам’ять, що збереглася у родинах, розказати історію учасників та свідків подій Другої світової війни в місті Шостка та навколишніх селах.

Меморавльно-освітній комплекс складається з музею та конференц-залу, в якому відбуваються різноманітні освітні заходи та прес-конференції.

Музей-бібліотека імені Миколи Вінграновського в місті Первомайськ Миколаївської області

Музей-бібліотека імені Миколи Вінграновського, українського письменника, кінорежисера та актора, був створений у 2019 році.

За допомогою вчених та бібліографів нам вдалося зібрати унікальні фотоматеріали різних етапів житті Миколи Вінграновського, рукописні листи з віршами, вирізки з газет та оригінально оформити музей.

Центральну колону, що символізує дерево, прикращають кадри з радянських фільмів, режисером яких виступав Вінграновський.

Музей став не тільки місцем пам’яті митця, а й також додатковим простором для спілкування молоді та проведення різноманітних тематичних зустрічей та виставок.

advantages-icon-1

Надійність

Чітко поставлена робота менеджменту і творчого персоналу дозволяють знаходити найоригінальніші і нестандартні рішення.
advantages-icon-2

Динамічність

Наша Компанія постійно розвивається, щоб бути завжди попереду на ринку рекламних послуг. Ми знаємо світові тренди і навіть створюємо їх.
advantages-icon-3

Потенціал

У нас є власні виробничі бази і власні високопрофесійні фахівці для кожного виду діяльності Компанії.
advantages-icon-4

Чесність

Ми ніколи не вводимо клієнта в оману. Ми обіцяємо конкретний результат в певні терміни і за розумні гроші.
advantages-icon-5

Професіоналізм

Розвиваючи наш бізнес, ми набували нові знання і досвід. Ми дізнавалися, що працює на ринку, а що ні. На що реагує потенційний покупець, а що залишає його байдужим.
advantages-icon-6

Нестандартний підхід

Ми не боїмося пропонувати нестандартні варіанти, щоб виграшно виділятися на ринку серед конкурентів.
Відправити запит
Ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з вами
Залиште свої дані в контактній формі і ми Вам обов'язково зателефонуємо