Поліграфія

Момент, коли всі були впевнені, що електронні презентації, сайти, візитки, журнали, каталоги, книги, записні книжки замінять поліграфію, минув.

Як показала практика, одне не замінює інше, а тільки доповнює.

І тому якісно зроблені рекламні і представницькі матеріали користуються попитом.

Зараз, коли ми створюємо дизайн, дуже часто робимо дві версії: паперову та електронну. А поліграфія стала більш якісною.

Подивіться навколо: ми користуємося блокнотами та календарями, залишаємо записки на листочках для записів, наклеюємо смішні наклейки, розглядаємо каталоги, читаємо журнали, на нас з усіх боків “дивляться” білборди, в магазині товари привертають увагу красивою упаковкою, на полицях висять шелфтокери, на горлечках пляшок красуються некхенгери, нас приваблюють незвичайні стенди. На конференціях та тренінгах роздають ручки і блокноти, видають бейдж або браслет.

Придумуємо і втілюємо різні ідеї. Наша продукція сприяє інформуванню, привертанню уваги, навчанню. Ми зробили дизайн і представницьку продукцію для більше ніж 100 конференцій, розробили і надрукували тисячі буклетів і каталогів.

Нашими фірмовими стилями і відповідною цим стилям продукцією користуються десятки клієнтів.

Розроблені нами рекламні матеріали пролетіли тисячі кілометрів і допомогли представити наших клієнтів на різних виставках. Навіть не уявляємо, скільки людей познайомилося за допомогою наших візиток. Скільки посміхнулося, отримавши листівку. Але ми точно знаємо, що готові зробити для вас таку продукцію, яка допоможе вам у вашій роботі.

advantages-icon-1

Надійність

Чітко поставлена робота менеджменту і творчого персоналу дозволяють знаходити найоригінальніші і нестандартні рішення.
advantages-icon-2

Динамічність

Наша Компанія постійно розвивається, щоб бути завжди попереду на ринку рекламних послуг. Ми знаємо світові тренди і навіть створюємо їх.
advantages-icon-3

Потенціал

У нас є власні виробничі бази і власні високопрофесійні фахівці для кожного виду діяльності Компанії.
advantages-icon-4

Чесність

Ми ніколи не вводимо клієнта в оману. Ми обіцяємо конкретний результат в певні терміни і за розумні гроші.
advantages-icon-5

Професіоналізм

Розвиваючи наш бізнес, ми набували нові знання і досвід. Ми дізнавалися, що працює на ринку, а що ні. На що реагує потенційний покупець, а що залишає його байдужим.
advantages-icon-6

Нестандартний підхід

Ми не боїмося пропонувати нестандартні варіанти, щоб виграшно виділятися на ринку серед конкурентів.
Відправити запит
Ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з вами
Залиште свої дані в контактній формі і ми Вам обов'язково зателефонуємо