Папка

У фірмову папку дуже зручно вкласти договір, пропозицію, буклети та іншу інформацію, яку ви хочете передати і залишити своїм партнерам.

У такому випадку вона не буде розрізнена і загублена, а буде зберігатися в одному місці.

Дизайн фірмової папки зазвичай розробляють в рамках фірмового стилю.

Для виготовлення папок використовують крейдований і дизайнерський картон.

Товщина папки, кількість кишеньок, спосіб збірки– все це пропонується, виходячи з практичних потреб:скільки матеріалу і якого формату папка повинна в себе вміщати, як довго служити і зберігатися до моменту використання.

Крім стандартних папок А4 формату, ми виготовляємо кашировані папки-реєстратори (папки-сегрегатори). Вони можуть бути з індивідуальним дизайном, мати арочний механізм-кільця і призначені для зберігання великого обсягу інформації. Дуже зручні для архівування, часто використовуються тоді, коли потрібне постійне оновлення і доповнення друкованої інформації партнерам або співробітникам, якою вони користуються постійно.

Механізми-кільця, які легко відкриваються і закриваються, дозволяють замінити або додати тільки окремі листи, не передруковуючи, наприклад, весь каталог.

Для розміщення інформації в таких папках брошури або каталоги зшиваються на євро-скоби, а окремі листи попередньо проколюються дироколом.

Такі папки додатково можуть міститироздільники. А чим більш структуровано і зручно подана ваша інформація тим частіше нею будуть користуватися.

Відправити запит
Ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з вами
Залиште свої дані в контактній формі і ми Вам обов'язково зателефонуємо