Плакати та афіші

Плакати та афіші

Плакати і афіші – це місце, де є можливість «розвернутися» і великим планом представити продукцію або зображення людини. Спочатку афіші з’явилися для інформування про розваги, їх висікали на камені, наприклад, щоб сповістити про гладіаторські бої. Потім був папірус, з якого читали глашатаї. Пізніше в Середньовічній Європі афіші, а вірніше вже рекламні плакати,почав виготовляти друкар і книготорговець Йоганн Метелін, у них був просто текст про продаж книг. Картинки з’явилися на афішах з легкої руки іншого книготорговця Батдольда в 1482 році. В середині ХV століття виробництво афіш переходить на рівень мистецтва. У XIX столітті для афіш малюють відомі художники. Один із найвідоміших авторів афіш − Анрі Тулуз-Лотрек. Зараз над фотографіями для афіш працюють відомі фотографи.

Плакати використовують у різних сферах: в індустрії розваг, в торгівлі, а також у політиці, тобто всюди, де важливо візуальнапрезентація.

Ми організуємо фотосесію, створимо дизайн і якісно віддрукуємо ваш продукт. Це можуть бути рекламні плакати, афіші з датами, плакати-календарі. Головна мета – вони повинні виглядати естетично, щоб зайняти гідне місце на стіні.

У наш час плакати і афіші перестають бути статичними, для їх виготовлення використовуються технології стерео таваріо. Ці технології додають обсяг зображенням і дозволяють їм змінюватися при розгляданні під різним кутом.

  Портфоліо

Відправити запит
Ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з вами
Залиште свої дані в контактній формі і ми Вам обов'язково зателефонуємо