Календар «Коли я виросту» для НАК «Нафтогаз України»

Наприкінці 2018 року наша команда працювала над проектом – іміджевий календар «Коли я виросту» для НАК «Нафтогаз України».

Ідея календаря – наше краще майбутнє. Про головну дитячу мрію – ким я стану, коли виросту.

12 справжніх локацій, близько 300 дітей для відбору 13-ти моделей, зйомки при будь-якій погоді та в будь-яких умовах, терміни реалізації – 2 місяці від підготовки до фінішу. Це можливо тільки тоді, коли тобі подобається те, що ти робиш, коли отримуєш задоволення від спілкування з людьми, з якими працюєш. З тими, хто в кадрі та за кадром. З тими, з ким працював кожен день з ранку до ночі, або перетнувся, нажаль, лише на декілька днів, годин.

Енергетика усіх, хто творив магію образів, неймовірна:

фотограф Mina Sorvino, стиль Anna Egorova, візаж Ольга Кац, перукар Lin Dronov, помічник фотографа Kseniia Kozeniuk, світло Дима Ромас Ваше бачення красоти та естетики заразно.

Дякую за титанічну працю в процесі організації та забезпечення проекту:

Ксенія Шейченко, Артур Мальяупома, Олена Буднік, Лала Кішка, Володимир Броварник і всьому колективу “Рекламної компанії “Радуга”.
Окремо про неймовірних дітей: таких усвідомлених і цільних, зі сталевими характерами і грацією пантер, з волею до перемоги, з інтересом до всього того, що відбувається, серйозних, розумних і веселих, шалено красивих і безпосередніх.

Які не дадуть сфальшувати. Не дадуть сумувати. Вони зробили нас трохи кращими.

Дякую всім локаціям за терпіння;)

Дякуємо замовнику за довіру зняти проект в задуманій концепції і за перфекціонізм у всьому.

12 місяців – 12 дитячих мрій.

  Портфоліо

Відправити запит
Ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з вами
Залиште свої дані в контактній формі і ми Вам обов'язково зателефонуємо