Наліпки

Наліпки –на сьогодні найбільш затребувана поліграфічна продукція.

 

Все почалося з альбомів, в які діти збирали наліпки. Цю ідею підхопили багато брендів, і ось уже аркуш з наліпками-мемами можна отримати в подарунок до стаканчику кави. Так само наліпка може бути додатковим аркушему буклеті або каталозі. Ви можете віддати його дитині, а,можливо, і самі наклеїте смішну наліпку на сторінку щоденника, щоб підняти настрій.

Проте є і «серйозні» наліпки, такі як етикетки для продукції, довго працюючі оголошення з інформацією, реклама.

 

Наліпки можуть служити для захисту і бути такими, що саморуйнуються, тобто псуються в момент зняття.

При виготовленні наліпки важливо знати, де і як довго вона буде використовуватися.

Від цього залежить, на якому матеріалі вона має бути надрукована – на плівці або на самоклеючому папері, який вибрати спосіб друку – офсетний, цифровий, флексо- або шовкотрафарет.

Наприклад, якщо наліпка буде використовуватися для зовнішнього застосування і знаходитися під прямими сонячними променями, − не варто економити, краще вибрати друк на самоклеючій плівці УФ-фарбами, стійкими до вигорання. У деяких випадках для кращого захисту використовують ламінацію.

Для виробництва наліпок можна використовувати матеріали з різною адгезію – клейовий шар може бути дуже стійким і клейким або навпаки − якщо ви хочете, щоб наліпка легко знімалася і не залишала слідів.

 

Ми друкуємо наліпки на різних матеріалах, всіма відомими способами і допоможемо вам знайти оптимальний варіант.

  Портфоліо

Відправити запит
Ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з вами
Залиште свої дані в контактній формі і ми Вам обов'язково зателефонуємо