Держава діджиталізується – ми з нашими партнерами також!

9 квітня Рекламна компанія “Радуга” мала б чудову нагоду провести презентацію сайту та 3D-туру меморіально-освітнього комплексу «Родинна пам’ять» в м. Шостка.
В умовах карантину ми хочемо презентувати нашу роботу тут.

https://raduga-duga.com.ua/stvorennja-3d-turu-po-memorialn…/

Експозиція меморіально-освітнього комплексу розповідає про долю цивільного населення України у роки Другої світової війни у широкому хронологічному контексті історії ХХ століття.
Сайт допомагає знаходити інформацію про рідних та близьких, які під час Другої світової війни були відправлені на примусові роботи у Німеччину. Під час нацистської окупації понад 7 тис. мешканців Шостки та навколишніх сіл працювали на німецьких військових підприємствах, у тому числі понад 700 на пороховому заводі фірми «Айбіа» між селами Штаєрберг та Лібенау. Історію цього заводу досліджував Мартін Гузе, його багаторічний пошук свідків і робота в архівах дали змогу зібрати багато цікавого й цінного матеріалу, як про історію порохового заводу в Лібенау так і про історію мешканців Шостки.

В 2015 році наша команда, під керівництвом народного художника України Анатолія Гайдамаки та за підтримки Громадської організації Міжнародного Фонду «Взаєморозуміння і толерантність» та мерії міста Шостка, спроектували та створили
цей об’єкт, а зараз зробили його віртуальним, і тому – унікальним.

Матеріали постійно доповнюються та оновлюються!

Вдячні всім, хто працював, допомагав і був задіяний в цьому проекті:
Громадській організації Міжнародному Фонду «Взаєморозуміння і толерантність» та його директору пану Ігорю Миколайовичу Лушникову, народному художнику України Анатолію Гайдамаці, Тетяні Пастушенко,  Любові Даниленко, меру міста Шостка Миколі Нозі, Володимиру Єфремову, Николаю Кокшайкіну, Ксеніі Шейченко, Артуру Мальяупомі, Іраіді Медведєвій,  Дмитру Паланту, Юрію Гаху, пані  Олександрі Ільїнічні Плодистій.

Ми багато працюємо в різних куточках України. Шостка – одне з наших найулюбленіших міст.
Віримо, що все буде добре і ми до Вас обов’язково приїдемо!

  Портфоліо

Відправити запит
Ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з вами
Залиште свої дані в контактній формі і ми Вам обов'язково зателефонуємо